LUBISZ NASZ KATALOG?

 INFORMACJE

 Katalog stron nowoczesnej kobiety » Wstawianie Katalogu Nowoczesnej Kobiety

Katalog Stron Nowoczesnej Kobiety
w Państwa Serwisie

Jeżeli pragniecie Państwo uatrakcyjnić własną stronę internetową i wesprzeć nasz projekt, możecie wstawić Katalog Stron Nowoczesnej Kobiety na własną stronę!


    Udostępniając taką możliwość, działamy na rzecz wzbogacenia Internetu o wartościową treść. Zyskują na tym wszyscy - Państwo, bo Wasza strona staje się ciekawsza i bardziej obszerna, strony w Katalogu - bo mają większą siłę przebicia, jak i sam Katalog Stron Nowoczesnej Kobiety - bo staje się corazto bardziej popularny.

    Nie musicie Państwo potrafić programować, ani znać HTML lub PHP. Wystarczy, że umieścicie na serwerze tylko jeden plik, wstawicie na swoją stronę tylko jeden link oraz skopiujesz od nas tylko jedną linię kodu. Katalog jest tak napisany, że sam zacznie u Was działać.

Katalog będzie wyglądał jak dział Państwa strony. Będzie używać takich samych styli, czcionek, kolorów. Każda podstrona Katalogu będzie zawierać menu - takie samo jak na pozostałych podstronach Państwa serwisu.

    Podczas wdrożenia systemu Katalogu i jego integracji z Państwa stroną, otrzymujecie Państwo pełne wsparcie techniczne z naszej strony. Natychmiast od momentu wstawienia Katalogu do Państwa serwisu, Wasza strona będzie dodatkowo promowana w kategorii "Przyjaciele Katalogu" we wszystkich kopiach Katalogu w Internecie.

    Informacje o wstawianiu katalogu można uzyskać korzystając z formularza mailowego - jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, bez skrępowania piszcie - oczekujemy na Wasz list.

    P.S. Niezależnym od nas warunkiem technicznym jest obsługa PHP na serwerze; na blogu nie da się wstawić Katalogu, lecz link. Gotowy kod umieszczamy poniżej:

<a href="http://katalog.asp.edu.pl/">katalog
stron nowoczesnej kobiety</a>


© 1982-2024 ASP • Do ulubionychPoleć znajomymNapisz do nasPrawa autorskiePartnerzy